Розроблено зміни до Порядку проведення замісної підтримувальної терапії

14 листопада 2022
386
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я «Про внесення зміни до Порядку проведення замісної підтримувальної терапії осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів».

Мета

Проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення зміни до Порядку проведення замісної підтримувальної терапії осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів» (далі — проєкт наказу) розроблено з метою удосконалення організаційних засад проведення замісної підтримувальної терапії відповідно до сучасних стандартів медичної допомоги і принципів доказової медицини.

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу слід надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ України в письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел.: (044) 253-72-71, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua