Офісна гістероскопія — нова ера внутрішньоматкової хірургії

20 вересня 2022
276
Резюме

Міжнародна онлайн-конференція на цю тему відбудеться 24 вересня 2022 р.

Міжнародна онлайн-конференція «Офісна гістероскопія — нова ера внутрішньоматкової хірургії» відбудеться 24 вересня 2022 р. з 9:00 до 19:00.

Про подію

Комплексно обговоримо всі основні напрямки офісної гістероскопії. Конференція буде цікава як початківцям, так і досвідченим гістероскопістам.

Будуть проведені майстер-клас та демонстрація найскладніших випадків.

Мультидисциплінарна команда за участю експертів з Іспанії, Ізраїлю, Італії, Єгипту, Казахстану та України.

Крім доповідей, буде широка дискусія, можливість поставити будь-яке запитання та отримати відповідь.

Усі учасники отримають 10 балів безперервного професійного розвитку (БПР) за участь в одноденній конференції за 3 спеціальностями: акушерство та гінекологія, ультразвукова діагностика, організація та управління охороною здоров’я. Номер заходу 1006882.

Вартість участі — 1500 грн.

Увага! Для участі в події вам потрібно буде сплатити вартість квитка, який можна придбати за посиланням, а також бути зареєстрованими на сайті https://endotraining.com.ua/ у розділі «Телемедицина» (обов’язково використовуйте ту саму електронну адресу, яку ви вказували при купівлі квитка). За 2 доби до початку події ви отримаєте посилання на сторінку заходу. Запис конференції буде доступний протягом 2 міс після завершення події.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»