МОЗ планує вдосконалювати онкологічну допомогу

14 вересня 2022
354
Резюме

Створено робочу групу та затверджено положення про неї

Наказом МОЗ України від 13.09.2022 р. № 1658 утворено та затверджено склад робочої групи з питань удосконалення та розвитку онкологічної допомоги, що додається.

Також цим наказом затверджено Положення про робочу групу з питань удосконалення та розвитку онкологічної допомоги, що додається.

Про робочу групу

Робоча група є допоміжним органом, що утворюється за рішенням міністра на тимчасовій основі для розгляду наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з питань удосконалення та розвитку онкологічної допомоги.

Основним завданням робочої групи є вдосконалення та розвиток онкологічної допомоги в Україні.

Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами МОЗ та цим Положенням.

Діяльність робочої групи координується першим заступником міністра охорони здоров’я України.

Робоча група здійснює свою діяльність, дотримуючись принципів компетентності, добровільності, законності, об’єктивності, неупередженості, відкритості та гласності.

Головою робочої групи призначено Олексія Олександровича Яременка, заступника міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua