Затверджено клінічний протокол «Хронічний лімфоїдний лейкоз»

12 вересня 2022
460
Резюме

Опубліковано відповідний наказ МОЗ України

Наказом МОЗ України від 9 вересня 2022 р. № 1653 затверджено Уніфікований клінічний протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги «Хронічний лімфоїдний лейкоз».

Про документ

Уніфікований клінічний протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги «Хронічний лімфоїдний лейкоз» (УКПМД) за своєю формою, структурою та методичним підходом щодо використання вимог доказової медицини створено відповідно до методики, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28.09.2012 р. № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.11.2012 р. за № 2001/22313.

УКПМД «Хронічний лімфоїдний лейкоз» вперше розроблений у 2014 р., переглянутий у 2016 р., і дана версія є оновленим документом на основі сучасних даних доказової медицини з метою покращення результатів надання медичної допомоги пацієнтам з хронічним лімфоїдним лейкозом. УКПМД розроблений на основі клінічної настанови «Хронічний лейкоцитарний лейкоз», яка ґрунтується на принципах доказової медицини з урахуванням сучасних міжнародних рекомендацій, відображених у настанові Chronic lymphocytic leukaemia: ESMO Clinical Practice Guidelines for diagnosis, treatment and follow-up, 2020, окремі положення — з настанови NCCN Clinical Practice Guidelines in Oncology (NCCN Guidelines®) Chronic Lymphocytic Leukemia/Small Lymphocytic Lymphoma Version 3.2022 — June 3, 2022.

Ознайомитися з протоколом можна за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua