Uber надає медикам промокоди на безоплатні поїздки

25 серпня 2022
1906
Резюме

Для медичних працівників майже 100 медичних закладів по всій Україні

Uber запустив спільну ініціативу з Міністерством охорони здоров’я України та київською благодійною організацією «Солом’янські котики», щоб допомогти забезпечити безплатними проїздами медичних працівників майже 100 медичних закладів по всій Україні.

Медична спільнота, яка завжди несе на собі основний тягар важких часів, таких як епідемії та війни, часто має долати труднощі, щоб дістатися до роботи та назад додому, оскільки значна кількість працівників лікарень живе на околицях великих міст. Щоб полегшити ношу героїчних українських медиків, Uber надав спеціальні промокоди на безоплатні поїздки. Промокоди будуть поширені серед 100 медичних закладів по всій Україні, у тому числі в таких містах, як Київ, Львів, Вінниця, Дніпро, Тернопіль, та ще 6 містах, де доступний сервіс Uber.

Коментар генерального менеджера Uber у Центральній та Східній Європі

«З самого початку цієї жахливої війни Uber підтримує Україну та українське суспільство, ініціюючи різноманітні соціальні проєкти у співпраці з громадськими організаціями, волонтерськими центрами та бізнесом. Сьогодні ми дуже раді підтримати медичних працівників, які так потребують допомоги в цей час. Uber підтримує і буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», — зазначив Марчін Мочирог, генеральний менеджер Uber у Центральній та Східній Європі.

У рамках ініціативи, запущеної в серпні, Uber після консультацій із МОЗ зобов’язався щомісяця надавати лікарням близько 35 000 промокодів на безплатні поїздки, що в грошовому еквіваленті відповідає сумі до 8 млн грн на місяць. Ініціатива триватиме до кінця листопада 2022 р.

Коментар Марії Карчевич

«МОЗ має досвід співпраці з Uber. Наш новий спільний проєкт особливо важливий, оскільки він забезпечить наших медиків-героїв, які невтомно рятують життя українців у ці важкі часи, зручним транспортним рішенням, — зазначила заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич. — Ми також сподіваємося, що цей проєкт спонукатиме інші відповідальні українські та міжнародні компанії підтримувати галузь охорони здоров’я».

Скористатися промокодами в додатку Uber працівникам лікарень допомагатимуть волонтери київського благодійного фонду «Солом’янські котики», який, зокрема, спеціалізується на навчанні цивільних домедичній допомозі.

Коментар співзасновника «Солом’янських котиків»

«Кожного дня наші медики демонструють надзвичайний героїзм, цілодобово рятуючи життя людей під звуки сирен, а іноді й під обстрілами… Багатьом із них також доводиться витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб дістатися до лікарні та додому, чекати громадський транспорт чи ловити «попутку». Тож ми дуже раді, що така ініціатива допоможе нашим лікарям покращити умови їхніх щоденних поїздок на роботу», — зазначив Андрій Єрофєєв, співзасновник та виконавчий директор «Солом’янських котиків».

Ця ініціатива відповідає постійним зусиллям Uber з допомоги українцям у цей складний час і довгостроковому зобов’язанню компанії підтримувати спільноти лікарів і пацієнтів, у рамках якого було реалізовано низку проєктів у співпраці з МОЗ під час піка пандемії COVID-19.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua