Розроблено санітарні норми і правила щодо будівництва і реконструкції закладів охорони здоров’я

25 серпня 2022
1209
Резюме

Відповідний проєкт наказу МОЗ винесено на громадське обговорення

МОЗ України оприлюднено для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Державних санітарних норм і правил «Санітарно-протиепідемічні вимоги до нового будівництва і реконструкції закладів охорони здоров’я» та змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України» (далі — проєкт наказу). Нещодавно наше видання анонсувало цю подію.

Мета

Документ розроблено з метою запровадження сучасних санітарно-протиепідемічних вимог до нового будівництва і реконструкції закладів охорони здоров’я.

Про що документ

Проєктом наказу запроваджуються сучасні санітарно-протиепідемічні норми і правила до нового будівництва і реконструкції закладів охорони здоров’я, а саме щодо профілактики інфекцій та інфекційного контролю, палат ізоляції пацієнтів, операційних відділень та відділень репроцесингу медичних виробів. Також проєктом наказу впроваджується стандартизована форма медичного завдання на проєктування. Проєктом наказу вносяться зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України з метою приведення у відповідність положень з діючим законодавством.

Проєкт наказу

Пояснювальна записка

АРВ

Довідка (Acquis ЄС)

Державні норми та правила

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Додаток 3 до АРВ (М-Тест)

Зміни

Порівняльна таблиця

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації проєкту наказу в письмовому або електронному вигляді на адресу Міністерства охорони здоров’я України: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601 (e-mail: [email protected], [email protected]).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua