Відбулися медіатренінги ВООЗ для учасників програми імунізації

22 серпня 2022
482
Резюме

Основна мета — посилення комунікації програми рутинної та спеціальних сесій імунізації.

За підтримки Бюро ВООЗ в Україні для Міністерства охорони здоров’я відбулися медіатренінги для учасників програми імунізації в Україні. Участь у ньому взяли директори центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), керівники відділів, лікарі та менеджери з комунікацій 10 регіональних ЦКПХ, а також фахівці відділу імунізації Центру громадського здоров’я.

Основна мета тренінгу — посилення комунікації програми рутинної та спеціальних сесій імунізації.

Коментар Ігоря Кузіна

«Робота ЦКПХ полягає не лише в здійсненні епіднагляду та проведенні програм імунізації. Комунікація, зокрема на рівні громад, місцевої влади та із регіональними ЗМІ — це одна з обов’язкових складових роботи ЦКПХ. Я вдячний нашому постійному партнеру, Всесвітній організації охорони здоров’я, за розбудову комунікаційної спроможності системи громадського здоров’я в Україні», — зазначив заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

У рамках програми тренінгів була організована підготовка спікерів програми імунізації для просування вказаної теми на телебаченні та інших публічних виступах. Окрім того, учасники вчилися підготовці до публічних заходів, роботі в кризових ситуаціях тощо.

«Організований Бюро ВООЗ тренінг був надзвичайно необхідний та актуальний не лише для керівників ЦКПХ, а й для медиків. У своїй роботі ми постійно спрямовані на професійну підготовку, але разом з тим ми надаємо інформацію ЗМІ та населенню щодо попередження інфекційних хвороб, ризиків, здорового способу життя. З нашого боку це має бути впевнено та зрозуміло. Щиро вдячна організаторам, адже отримані знання та навички допоможуть нам більш ефективно організовувати роботу зі ЗМІ, своєчасно і якісно надавати необхідну інформацію», — зазначила керівник Волинського центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

ВООЗ проведено тренінги з комунікації в партнерстві з Європейським Союзом та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua