Інфекційний контроль під час вакцинації проти COVID-19

9 серпня 2022
481
Резюме

В Україні тривають тренінги для медиків на цю тему

Медичні працівники, відповідальні за організацію роботи пунктів вакцинації проти COVID-19, та фахівці Центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ) покращують свої навички з інфекційного контролю під час вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Офлайн-тренінги

Зокрема, два офлайн-тренінги «Ефективні заходи інфекційного контролю під час вакцинації проти COVID-19» вже проведені в Ужгороді за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджує міжнародна організація «PATH». На черзі — два тренінги для фахівців Дніпра.

Під час тренінгів учасники:

  • аналізують сучасні тенденції розвитку епідемічного процесу коронавірусної хвороби;
  • розглядають компоненти інфекційного контролю під час організації та проведення вакцинації проти COVID-19;
  • ознайомлюються з міжнародними та національними підходами щодо впровадження  заходів з інфекційного контролю;
  • навчаються основам оцінки заходів з інфекційного контролю в пунктах вакцинації населення проти COVID-19, розташованих у закладах охорони здоров’я, в центрах масової вакцинації населення, а також під час проведення виїзних вакцинальних сесій мобільними бригадами.

До програми також входить практична вправа — оцінка заходів інфекційного контролю в одному з наявних пунктів вакцинації. Також учасники мають можливість за допомогою спеціального приладу оцінити якість дезінфекційної обробки рук.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua