Лікарні Дніпра отримали сучасні гемостатичні ліки

12 липня 2022
437
Резюме

273 флакони гемостатичного лікарського засобу KOVALTRY LVO Antihemophilic Factor VIII (Recombinant) від Bayer

273 флакони гемостатичного лікарського засобу KOVALTRY LVO Antihemophilic Factor VIII (Recombinant) від Bayer одержали лікарні Дніпра — туди насамперед завозять поранених.

З початку війни один зі світових фармацевтичних лідерів на сайті свого представництва в Україні написав, що посилює допомогу нашій країні. Зазначалося, що підтримка надаватиметься, зокрема, через Міністерство охорони здоров’я. Так, першочергово компанія виділила антибіотики і стерильні перев’язувальні матеріали. Пізніше, на запит МОЗ та Національного інституту раку — благодійну допомогу на понад 31 млн грн, а саме: протизапальні, серцево-судинні, антигістамінні, онкологічні препарати.

Коментар Марії Карчевич

«Коли ми формували потреби для медзакладів, серед пріоритетів були і залишаються гемостатичні лікарські засоби. Вони рятують життя. Тому й місто, куди надійшли згадані препарати, обрано не випадково — через близькість до регіонів, де точаться бої», — зазначила заступник міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua