Електронний рецепт на антибіотики: МОЗ запрошує на координаційну зустріч (оновлено)

4 липня 2022
851
Резюме

Зустріч відбудеться 6.07.2022 р. о 16:00 у форматі онлайн

Міністерство охорони здоров’я України запрошує представників закладів охорони здоровʼя долучитися до координаційної зустрічі щодо запуску перехідного періоду при впровадженні електронного рецепта на антибіотики.

Про що йтиме мова

У звʼязку з повномасштабним російським вторгненням та введенням воєнного стану впровадження електронного рецепта на антибіотики було відтерміновано в часі. Саме тому, зважаючи на необхідність підготовки медичних та аптечних закладів, зокрема в частині підключення до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ), ухвалено рішення про поступовий запуск проєкту в рамках перехідного періоду з серпня 2022 р.

Міністерство охорони здоров’я України організовує координаційну зустріч для представників медичних закладів задля інформування щодо подальших планів впровадження електронних інструментів для відпуску рецептурних препаратів в Україні.

Зустріч відбудеться  06.07.2022 о 16:00 у форматі youtube-трансляціїза посиланням

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua