Інфекційний контроль при проведенні вакцинації від COVID-19

20 червня 2022
998
Резюме

Онлайн-тренінг для лікарів на цю тему відбудеться 21 та 23 червня 2022 р.

Центр громадського здоров’я МОЗ України запрошує представників закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України, залучених до вакцинації населення від COVID-19, та інших зацікавлених сторін на онлайн-тренінг «Впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК) при проведенні вакцинації від COVID-19».

Дата: 21 та 23 червня 2022 р.

Час: з 14:00 до 15:00.

Теми для обговорення

Під час тренінгу обговорюватимуться:

  • основні компоненти ПІІК;
  • результати оцінювання впроваджених заходів із ПІІК у пунктах щеплення (за результатами моніторингових візитів);
  • виявлені проблеми та можливі шляхи їх вирішення;
  • використання отриманого досвіду для організації проведення вакцинації в майбутньому.

Спікер:

  • Ірина Яницька, головний фахівець антимікробної резистентності та інфекційного контролю Центру громадського здоров’я.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися в MEDATA.

Трансляція наживо буде доступна на YouTube-каналі Центру громадського здоров’я.

Нагадаємо, 24 лютого 2021 р. в Україні розпочалася масова кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. Відповідно до Дорожньої карти, затвердженої наказом МОЗ № 3018, необхідно забезпечити дотримання заходів інфекційного контролю. Вони спрямовані на зниження ризику поширення COVID-19 під час проведення вакцинації як серед медичних працівників, які проводять щеплення, так і людей, які їх отримують, згідно з національними політиками профілактики інфекцій.

Задля організації належних процесів вакцинації проти СOVID-19 з жовтня 2021 р. до лютого 2022 р. Центр громадського здоров’я в рамках співпраці з ЮНІСЕФ проводив моніторингові візити до пунктів щеплень у 24 областях України.

За результатами 240 моніторингових візитів проведено оцінювання впроваджених заходів із профілактики інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК) у пунктах щеплення, визначено основні прогалини та недоліки.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua