Систему MedData можна буде використовувати для закупівель

10 лютого 2022
849
Резюме

Уряд ухвалив відповідну постанову

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що врегульовує використання інформаційно-аналітичної системи MedData для обміну інформацією, яка передує процесу закупівель, збору заявок, інформації про залишки лікарських засобів та медичних виробів.

Так, заклади охорони здоров’я усіх форм власності та медики-фізичні особи — підприємці, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали договір про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України, зможуть подавати заявки на закупівлю товарів і послуг у системі MedData.

Коментар Дениса Шмигаля

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відзначив: «Уряд продовжує вдосконалювати нормативно-правову базу для розширення е-послуг у сфері охорони здоров’я. Сьогодні ми ухвалили рішення, яке імплементує реабілітаційну складову в електронній системі охорони здоров’я».

«Ми відмовляємося від збору заявок на закупівлі від закладів охорони здоров’я у паперовому вигляді і вводимо інструмент MedData як основний. Завдяки постанові ми зможемо оперативно збирати дані від регіонів, а також розподіляти лікарські засоби, закуплені коштом держбюджету, щоб українці мали доступні ліки, коли вони їх потребують», — додав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua