Майже 1000 коронарних стентів встановили протягом 2021 р. на Дніпропетровщині

3 лютого 2022
531
Резюме

Та імплантували 722 електрокардіостимулятори

994 мешканцям Дніпропетровщини встановили у 2021 р. коронарні стенти фахівці Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії. Своєчасно проведені операції дозволили відновити кровопостачання серця пацієнтам з гострим інфарктом міокарда, врятувавши їм життя.

Також спеціалістами центру у 2021 р. імплантовано 722 електрокардіостимулятори, що, в свою чергу, забезпечило повернення прооперованих пацієнтів до активного способу життя.

Фахівці кардіоцентру надають високоспеціалізовану кардіохірургічну допомогу, в тому числі хірургію з приводу набутих і вроджених вад серця, ішемічної хвороби серця, порушень ритму серця, патології клапанів, пухлин тощо.

Заклад забезпечує ургентну цілодобову допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда, тромбоемболією, декомпенсованою серцевою недостатністю.

Щорічно спеціалісти медичного закладу здійснюють понад 5,2 тис. операцій.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua