Лікування COVID-19: 20 тис. флаконів ремдесивіру доставлено в регіони

25 січня 2022
631
Спеціальності :
Резюме

Закуплений за кошти державного бюджету

20 тис. флаконів ремдесивіру, який використовується для лікування хворих на коронавірусну інфекцію і закуплений за кошти державного бюджету, доставлено в регіони.

Подробиці

Ремдесивір (торгова назва Veklury) дозволений МОЗ України для використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою (COVID-19) згідно з протоколом надання медичної допомоги.

Розподіл препарату відбувався відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13.01.2022 р. № 59.

Для того щоб дізнатися про наявність ремдесивіру в закладах охорони здоров’я, необхідно перейти за посиланням. Перейдіть на вкладку «Залишки» та у випадаючому списку оберіть «Ліки для запобігання COVID-19», а серед переліку товарів — ремдесивір.

Нагадуємо, що наприкінці 2021 року ДП «Медичні закупівлі України» на замовлення МОЗ України уклало угоди на закупівлю 20 000 та 43 711 одиниць ремдесивіру (100 мг). Наступна поставка 43 711 флаконів відповідно до договору очікується на центральний склад у лютому 2022 р.

ДП «Медичні закупівлі України» не вперше закуповує ремдесивір. Загалом за кошти 2021 р. закуплено 78 тис. одиниць препарату.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua