Податкова служба України та компанія «СІНЕВО» порозумілися

22 грудня 2021
953
Резюме

Податкова служба України прийняла рішення скасувати донарахування компанії «Сінево» податкових зобов’язань у розмірі 1,1 млрд грн

 20 грудня 2021 р. Київ, Україна. Відбулася зустріч в офісі Державної податкової служби з питання донарахування штрафу «Сінево» за участю керівництва компанії «Сінево» — комерційного директора Миколи Скавронського та директора з розвитку Миколи Бутенка, представників Податкової служби на чолі з в.о. голови Державної податкової служби України Михайла Тітарчука, а також представників Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики на чолі з його головою Данилом Гетманцевим.

Під час зустрічі учасники спільно дійшли згоди, що донарахування компанії «Сінево» податкових зобов’язань є несправедливим і, ймовірно, було викликано певною дискомунікацією з боку податкових органів на низовому рівні.

За результатами зустрічі Державна податкова служба прийняла рішення скасувати донарахування «Сінево» податкових зобов’язань у розмірі 1,1 млрд грн, і провести нову перевірку щодо податку на прибуток (саме ця частина перевірки раніше викликала сумніви в інспекторів податкових органів). Але оскільки відповідно до законодавства до закінчення карантину через епідемію COVID-19 податкові органи таку перевірку ініціювати самостійно не можуть, щоб ефективно вирішити ситуацію, «Сінево» ініціює проведення такої податкової перевірки за власним бажанням.

За результатами цієї перевірки органи податкової служби ухвалять нове рішення. Попередньо така перевірка може розпочатися найближчим часом.

Компанія «Сінево» розцінює позицію податкової служби як бажання розібратися в ситуації та крок назустріч справедливому її вирішенню.

У компанії щиро сподіваються, що перевірка пройде прозоро та незаангажовано з повним дотриманням законодавства України. Таку ж позицію щодо нової перевірки підтримали Данило Гетманцев та керівники Державної податкової служби України, які взяли участь у зустрічі. Зі свого боку, «Сінево» як найбільший платник податків ринку медичних послуг та відповідальний міжнародний бізнес гарантує максимальне сприяння, співпрацю та повну прозорість процесу.

Також компанія висловила щиру подяку своїм клієнтам та громадянському суспільству за таку всеосяжну підтримку та довіру.

“Сінево” відповідально заявила, що, зі свого боку, продовжуватиме сумлінно вести свій бізнес та забезпечуватиме українців послугами лабораторної діагностики європейського рівня.

Про всі подальші рішення щодо даного кейсу ми обов’язково будемо інформувати.

Підготовлено за матеріалами компанії Medical Laboratory SYNEVO Ukraine/Synevo [email protected]
Редакція журналу «Український медичний часопис»