Медичні заклади, які проводять вакцинацію від COVID-19, отримають ноутбуки

23 листопада 2021
3232
Резюме

МОЗ вже відвантажено 372 ноутбуки

Заклади охорони здоров’я, що проводять вакцинацію українців від COVID-19, отримають нові ноутбуки. Міністерство охорони здоров’я сьогодні, 23 листопада 2021 р., відвантажило зі складу 372 нових ноутбуки та оптичні мишки. Техніка поїхала до всіх регіонів України. Про це повідомила заступник міністра охорони здоров’я України Марія Карчевич.

Коментар Марії Карчевич

«Міністерство закупило нову техніку, щоб полегшити роботу наших лікарів. На сьогодні медичні записи про пацієнтів вносяться до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ). Тому забезпеченість портативними комп’ютерами — це необхідність, в якій ми намагаємося допомогти», — відзначила М. Карчевич.

Слід зазначити, що зараз понад 5000 закладів охорони здоров’я працюють в ЕСОЗ. До ЕСОЗ внесено уже понад 523 млн електронних медичних записів. Цей показник включає візити, діагнози, призначення та висновки про пацієнта. Загалом системою користуються понад 32 млн українців, які обрали свого сімейного лікаря.

Сукупно за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України від початку вакцинальної кампанії від COVID-19 уже закуплено 597 ноутбуків та оптичних мишок для закладів охорони здоров’я за кошти спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua