Уряд виділив додаткові кошти на забезпечення киснем

4 листопада 2021
455
Резюме

Для Черкаської та Сумської областей

Кабінет Міністрів України виділив додаткові кошти на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду лікарень Черкаської та Сумської областей. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Уряду 3 листопада 2021 р.

Подробиці

Йдеться про 28 млн грн для Сумської обл. та 26,3 млн грн для Черкаської обл.

Епідеміологічна ситуація в регіонах та зростання кількості госпіталізованих потребують розширення ліжкового фонду для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19. Саме тому виникла додаткова потреба у видатках на забезпечення централізованою подачею кисню.

Очікується, що встановлення систем централізованого киснепостачання відбудеться до 22 грудня 2021 р. Відповідна проєктно-кошторисна документація вже розроблена.

Раніше Сумській обл. вже виділяли 26,5 млн грн, а Черкаській — 16 млн грн для забезпечення централізованою подачею кисню медичних закладів.

Нагадаємо, наразі 16 регіонів перебувають на «червоному» рівні епіднебезпеки та лише дві області відповідають показникам «жовтого» рівня.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua