Симуляційне навчання в медичній освіті

25 жовтня 2021
871
Резюме

Проєкт реалізується для підвищення безпеки та якості обслуговування пацієнтів

Міністерство охорони здоров’я України впроваджує у закладах вищої освіти механізм кардинального покращення якості медичної освіти завдяки модернізації та впровадженню програми базових клінічних навичок відповідно до стандартів Всесвітньої федерації медичної освіти та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Для цього реалізується проєкт «Симуляційне навчання в медичній освіті для підвищення безпеки та якості обслуговування пацієнтів»

Коментар Ірини Микичак

«Створення і розвиток симуляційних центрів є невід’ємною складовою забезпечення якісної підготовки медичних кадрів. Тому проєкт є важливим кроком у напряму підвищення якості медосвіти. Симуляційні центри є необхідними для обов’язкового іспиту ОСП(К)І та для розвитку післядипломної освіти лікарів», — пояснює заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Донором проєкту є Виконавче агентство з освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейського Союзу. Реалізується проєкт Тбіліською медичною академією ім. Петре Шотадзе, Буковинським державним медичним університетом, Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського.

Напрацювання проєкту будуть втілені у нормативно-правових актах із розвитку симуляційних центрів, їх матеріально-технічної бази, підготовки компетентних інструкторів і методик навчання.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua