Кирило Тимошенко та Ігор Кузін відвідали із робочою поїздкою Полтавщину

25 жовтня 2021
393
Резюме

Перевірили стан вакцинації та медичні заклади регіону

Громадяни України з усіх областей, незалежно від того, у якій епідемічній зоні вони проживають, мають активніше приходити до центрів вакцинації проти COVID-19, адже щеплення є простим і зрозумілим способом захистити життя і здоров’я — своє та своїх близьких. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Полтавщину за дорученням Глави держави 22 жовтня 2021 р.

Центр масової вакцинації

Кирило Тимошенко разом з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим і головним державним санітарним лікарем України Ігорем Кузіним відвідали центр масової вакцинації у Полтаві.

«Хотілося б ставити за приклад саме Полтавщину, адже вона вже декілька місяців лідирує за темпами вакцинації в Україні серед областей. Це допомагає їй залишатися в «жовтій» зоні. Ще не пізно діяти так і в інших регіонах», — зазначив заступник керівника Офісу Глави держави після огляду центру вакцинації.

За словами К. Тимошенка, понад половину населення Полтавської області вакциновано принаймні однією дозою препарату проти COVID-19.

«Тому в області не такі високі темпи захворюваності, як у деяких інших регіонах, які вже потрапляють у «червону» зону. Сподіваюся, що цей приклад дасть розуміння нашому населенню, що треба вакцинуватися», — сказав він.

Голова Полтавської облдержадміністрації зазначив, що цей центр вакцинації є першим і найбільшим в області. Він повідомив, що за останню добу проведено рекордні 10 тис. щеплень. Загалом в області відкрито 13 центрів масової вакцинації, працюють 69 мобільних бригад для щеплень організованих колективів, також у регіоні функціонують 113 пунктів щеплення.

«У нас є аналітика, що в тих районах, де найбільша кількість людей отримала щеплення, є найменша кількість виявлення хворих», — наголосив О. Синєгубов.

І. Кузін відзначив ефективну організацію роботи центру масової вакцинації населення у Полтаві, яка дає змогу робити велику кількість щеплень упродовж дня.

Головний санітарний лікар також зауважив, що на Полтавщині реалізується доволі успішний пілотний проєкт з вакцинації сільського населення.

«Місцева влада за підтримки Офісу Президента ефективно реалізує завдання, що пов’язані з протидією коронавірусній хворобі. І проведена на Полтавщині робота й цифри щодо охоплення вакцинацією є прикладом», — наголосив він.

Підземний паркінг для машин екстреної медичної допомоги

Також І. Кузін взяв участь у відкритті підземного паркінгу комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та відзначив темпи вакцинації проти COVID-19  в області.

Коментар Ігоря Кузіна

«Під час робочої поїздки до Полтавської області мав нагоду взяти участь у відкритті підземного паркінгу комунального підприємства «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» приємно вражений зразковим з точки зору організації процесу, логістики та інфраструктурних рішень будівництвом. Останнє стало можливим в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Тепер бригади екстреної медичної допомоги зможуть значно швидше виїжджати на виклики та більш оперативно надавати необхідну допомогу» — заявив головний державний санітарний лікар.

Кардіоваскулярний центр

І. Кузін також підкреслив гарний стан та оснащеність Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскулярного центру Полтавської обласної ради. Його також побудували у рамках «Великого будівництва». Головний державний санітарний лікар наголосив, що завдяки новому високотехнологічному обладнанню, сучасним операційним та фаховості колективу центр є ключовим в області.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua, president.gov.ua