COVID-19: Україна виходить на пік захворюваності

25 жовтня 2021
486
Резюме

МОЗ має забезпечити 350–400 тис. щеплень на добу

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України на засіданні під головуванням Президента Володимира Зеленського 22 жовтня 2021 р. розглянула заходи з протидії поширенню COVID-19 у нашій країні.

Коментар Олексія Данілова

Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу за результатами заходу зазначив, що Україна зараз виходить на пік захворюваності. Більшість інфікованих, які мають тяжкий перебіг хвороби або помирають, не були щеплені.

Водночас сьогодні в Україні достатня кількість вакцин проти коронавірусу, і дуже важливо, щоб країна вийшла на показник у 350–400 тис. щеплень за добу. Тож Міністерство охорони здоров’я має забезпечити виконання програми з вакцинації.

Важливо також максимально дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, часто мити руки.

РНБО рекомендувала Міністерству освіти і науки України вжити заходів, щоб з 25 жовтня більшість шкіл та закладів вищої освіти пішла на канікули. Остаточне рішення має ухвалити Кабінет Міністрів і відповідні відомства.

На засіданні РНБО було розглянуто питання забезпечення конституційних прав громадян на окупованих територіях, зокрема стосовно тих людей, які перетинають лінію розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на території Донецької, Луганської та Херсонської областей. Ухвалено рішення доручити Міністерству цифрової трансформації розробити технічне завдання для відповідного програмного продукту й найближчим часом його запровадити.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами president.gov.ua