Кількість щеплень від COVID-19 на тиждень має сягнути 1,5 млн

19 жовтня 2021
728
Резюме

Для кожної області затверджено відповідний норматив

За дорученням Прем’єр-міністра України для регіонів країни встановлено виконання цільових показників по охопленню вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Відповідне доручення вже підписане міністром охорони здоров’я та надіслано до виконання.

Коментар Віктора Ляшка

«Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська області, вже довели спроможність досягти поставлених Урядом рівнів охоплення вакцинацією», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Найвищий добовий рекорд, який встановлено останнім часом, становить 193 тис. щеплень.

Із входженням у «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі.

Завдання для місцевої влади

В. Ляшко також зауважив, що головне завдання для місцевої влади — збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їх роботи максимально зручним для населення. На цьому також наголосив Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua