15–16 жовтня 2021 р. РЕСПІРАТОРНА ШКОЛА В ПЕДІАТРІЇ, ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ТА СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ

11 жовтня 2021
356
Резюме

За сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Буковинського державного медичного університету, Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Асоціації дитячих оториноларингологів України.

Міністерство охорони здоров’я України, Буковинський державний медичний університет, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Асоціація дитячих оториноларингологів України запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині».

До участі запрошуються лікарі-педіатри, лікарі-пульмонологи та алергологи дитячі, лікарі-інфекціоністи дитячі, отоларингологи та дитячі отоларингологи, сімейні лікарі, спеціалісти суміжних спеціальностей, які цікавляться проблемами діагностики та лікування респіраторних хвороб в дитячому віці.

Конференція «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині» проводиться згідно з галузевим Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій (НМФ) (пункт 335) та відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446, дає право отримати 10 (десять) балів безперервного професійного розвитку.

Реєстрація за посиланням https://pediatria.bsmu.edu.ua

Редакція журналу «Український медичний часопис»