Схвалено план заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної охорони здоров’я

29 вересня 2021
431
Резюме

Уряд прийняв відповідне розпорядження

Кабінет Міністрів України 29 вересня 2021 р. схвалив план заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронної охорони здоров’я.

Про що документ

План допоможе сформувати умови розвитку електронної охорони здоров’я в Україні та створити екосистему, в якій ефективно та безпечно працюватимуть  усі учасники медичного напряму.

Коментар Марії Карчевич

«Спільними зусиллями разом із партнерами ми напрацювали документ, що стане одним із ключових у процесі впровадження та розвитку eHealth в Україні. Розвиток основних напрямів електронної охорони здоров’я, а також детальне планування необхідних заходів є вирішальними для досягнення довгострокових цілей, таких як доступність медичних послуг, управління якістю та ефективністю системи охорони здоров’я», — розповіла заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

Про реалізацію плану

Реалізація плану заходів передбачена до 2025 р. Його впровадження сприятиме:

  • підвищенню якості та доступності медичних послуг,
  • розширенню прав і можливостей пацієнтів,
  • забезпеченню безперервної медичної допомоги та безпеки,
  • підвищенню ефективності управління та використання ресурсів,
  • високому рівню поінформованості населення щодо питань здорового способу життя, профілактики захворювань та отримання медичної допомоги.

До розробки документа долучилися близько 40 представників державних органів, бізнес-спільноти, міжнародних та громадських організацій, експертів.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua, kmu.gov.ua