15 вересня 2021 р. НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТІВ«БЕЗПЕКА ПАЦІЄНТА, БЕЗПЕКА МЕДИЦИНИ»

13 вересня 2021
553
Резюме

За сприяння Міністерства охорони здоровʼя України, Національного медичного  університету імені О.О. Богомольця, Національної академії  медичних наук України, ДУ «Інститут громадського здоровʼя імені О.М. Марзєєва» НАМН України, Всеукраїнської ради  захисту прав і безпеки пацієнтів.

Участь у конференції надасть унікальну можливість провідним українським та іноземним фахівцям, науковцям і практикам, представникам пацієнтських організацій обговорити нагальні проблеми, зокрема, безпеку пацієнтів, шляхи зменшення числа випадків лікарських помилок і медичної шкоди, створення безпечних умов праці для медичного персоналу.

Переглянути проєкт «Концепції стратегії попередження дефектів надання медичної допомоги у вітчизняній системі охорони здоров’я» та надати пропозиції для обговорення на конференції можливо за посиланням https://docacademy.com.ua/(06.02.21).pdf

До участі запрошуються лікарі всіх клінічних спеціальностей, а також організатори охорони здоровʼя та керівники медичних закладів.

Реєстрація за посиланням https://docacademy.com.ua/150921/#mu-pricing

Редакція журналу «Український медичний часопис»