МОЗ України підписало меморандум про співпрацю із компанією Medtronic

1 вересня 2021
565
Резюме

У рамках візиту Президента України до США

У рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки Міністерство охорони здоров’я підписало Меморандум про співпрацю із провідною американською компанією Medtronic.  Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Про що йшла мова

Під час зустрічі міністр обговорив перспективи розширення спектру двосторонньої співпраці, особливо в частині комплексної протидії серцево-судинним захворюванням та впровадження інноваційних технологій для запобігання ускладненням у хворих на цукровий діабет.  Також йшлося про необхідність застосування технологій та медичних виробів, які дають найкращий результат в довгостроковій перспективі.

У рамках співпраці домовилися розглянути можливість локалізації виробництва певних медичних виробів компанії в Україні в рамках державної  підтримки проєктів із значними інвестиціями, так званих інвест-нянь, а також розширення співпраці Medtronik з українськими компаніями, що спеціалізуються на ІТ-рішеннях.

Окреме питання для співробітництва, яке було обговорене при підписанні меморандуму, — це співпраця в науковій сфері, залучення наших науковців та інвестиції в дослідження, які можуть проводиться українськими науковими інститутами.

Коментар Віктора Ляшка

«Підписання Меморандуму дасть нам змогу спільно з Medtronik працювати у галузі інноваційних біомедичних технологій, отримати значну підтримку для удосконалення кваліфікації наших лікарів та впроваджувати ефективні скринінгові рішення для реалізації програми Президента України «Здорова Україна», — підсумував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Про Medtronik

Medtronic — світовий лідер у галузі медичних технологій та супутніх послуг. Компанія має потужне представництво в країнах Східної Європи та навчає лікарів у всіх можливих сферах медичної допомоги для лікування понад 70 різних хронічних і неінфекційних хвороб.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua