Внесено зміни до персонального складу групи експертів МОЗ

30 серпня 2021
729
Резюме

За напрямами «Епідеміологія. Мікробіологія і вірусологія»

Наказом МОЗ України від 20.08.2021 р. № 1770 «Про внесення змін до персонального складу групи експертів МОЗ за напрямами «Епідеміологія. Мікробіологія і вірусологія» відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 90), та у зв’язку з кадровими змінами вносяться зміни до персонального складу групи експертів МОЗ за напрямами «Епідеміологія. Мікробіологія і вірусологія», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 жовтня 2020 р. № 2455 «Про затвердження складу груп експертів МОЗ України». Наказ опубліковано у новій редакції, що додається.

Контроль за виконанням цього наказу покладено на заступника міністра охорони здоров’я України — головного державного санітарного лікаря України І.В. Кузіна.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua