COVID-19: Уряд затвердив нову редакцію Національного плану вакцинопрофілактики

28 липня 2021
1045
Резюме

До кінця 2021 р. Україна має отримати 47 млн доз вакцин, серед яких 20 млн — від компанії Pfizer

28 липня 2021 р. Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 р.» (проєкт).

Національний план викладено у новій редакції (проєкт).

Коментар Дениса Шмигаля

Коментуючи це рішення Уряду, Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України, зазначив, що вакцин проти COVID-19 в Україні буде достатньо, щоб повністю вакцинувати більшість дорослого населення вже у 2021 р.

За словами очільника Уряду, до кінця року Україна отримає понад 47 млн доз вакцини від різних виробників.

«За кошти державного бюджету буде привезено 20 млн доз вакцини від компанії Pfizer. Цієї кількості вакцин буде достатньо, щоб виконати завдання щодо повної вакцинації більшості дорослого населення України вже у 2021 р. Саме таке першочергове завдання стоїть перед Міністерством охорони здоров’я», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Д. Шмигаль відзначив, що в Україні відкрито вже майже 2900 пунктів щеплень та центрів вакцинації. Динаміка кількості щеплень, за його словами, зростає щотижня.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами kmu.gov.ua