ВООЗ допомагає в розбудові регіональних центрів громадського здоров’я

16 липня 2021
445
Резюме

Відбулася зустріч представників ВООЗ та Центру громадського здоров’я

15 липня 2021 р. відбулася зустріч керівництва Центру громадського здоров’я із доктором Наташою Аззопарді-Мускат, директором Відділу стратегій у країнах та систем охорони здоров’я Європейського регіонального Бюро ВООЗ, та доктором Ярно Хабіхтом, керівником Бюро ВООЗ в Україні.

Розбудова системи громадського здоров’я

Під час зустрічі експерти детально обговорили актуальні питання трансформації системи громадського здоров’я. А саме: розбудову мережі Центрів контролю та профілактики хвороб, які вже з 1 липня 2021 р. розпочали роботу в усіх областях України та м. Київ. Це дасть змогу забезпечити швидке реагування на виклики пандемії, а також злагоджену роботу щодо інших проблем у сфері громадського здоров’я.

Також сторони обговорили поточні виклики та напрямки подальшої співпраці в побудові сталої системи громадського здоров’я, спрямованої як на реагування, так і на профілактику захворювань.

«Всесвітня організація охорони здоров’я та Центр громадського здоров’я України — постійні партнери. Ми високо цінуємо системну експертну допомогу ВООЗ у розбудові дієвої системи громадського здоров’я в нашій країні, допомогу в боротьбі із соціально небезпечними захворюваннями, профілактикою неінфекційних хвороб, та що важливіше — у подоланні пандемії COVID-19. Ми вдячні за допомогу в підготовці, навчанні медичних працівників, поширенні і впровадженні найкращих світових практик і протоколів в Україні, підготовці вакцинальних бригад і в постачанні вакцин у рамках ініціативи COVAX. Багатьох успіхів Україна досягла саме завдяки підтримці від ВООЗ», — зазначив Роман Родина, генеральний директор Центру громадського здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріаламиphc.org.ua