Проблем з постачанням вакцин проти COVID-19 немає — Прем’єр-міністр України

14 липня 2021
393
Резюме

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac від Sinovac Biotech та AstraZeneca (Covishield, SKBio)

Вакцини від COVID-19 стабільно надходять до країни і розвозяться в регіони для подальшого використання, проблем з постачанням немає. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду 14 липня 2021 р.

Заява Дениса Шмигаля 

«Вакцинація є питанням національної безпеки, і ця кампанія продовжує набирати обертів. Уже шостий тиждень поспіль збільшується темп імунізації і фіксуються рекорди вакцинації за добу. Чим швидшими будуть темпи вакцинації, тим більше людей ми захистимо, у тому числі і від нового «дельта»-штаму коронавірусу. Україна повною мірою забезпечена вакцинами, і вони стабільно надходять до нас», — заявив Денис Шмигаль.

За минулий тиждень, з 5 до 11 липня , було зроблено 563 952 щеплення від COVID-19. До цього, з 8 червня до 4 липня — 440 614 щеплень. Усього з початку кампанії вакцинації проведено 3 673 755 щеплень. Вакциновано 2 415 054 особи, з них отримали першу дозу — 2 415 052 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) — 1 258 703 особи (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 в Україні проходить поетапно згідно з Дорожньою картою. Вакцинуватися від COVID-19 можна в пунктах щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, та у центрах масової вакцинації, які відкриваються в різних містах України та працюють у робочі та вихідні дні.

Працівників сфери охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовослужбовців, працівників структур державної безпеки та структур, які забезпечують роботу держави,  працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, а також організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи.

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty від Pfizer/BioNTech, CoronaVac від Sinovac Biotech та AstraZeneca (Covishield, SKBio).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua