COVID-19: необхідно підтримувати готовність медичної системи до протидії штаму «дельта»

5 липня 2021
498
Резюме

За результатами наради у Президента України

Кількість активних хворих на COVID-19 в Україні зменшується, проте система охорони здоров’я має бути готовою до протидії штаму «дельта». Про це йшлося на традиційній селекторній нараді в Офісі Президента України під головуванням Володимира Зеленського 5 липня 2021 р.

Доповідь Прем’єр-міністра

За інформацією Уряду, в Україні станом на 5 липня 2021 р. зроблено майже 3 млн щеплень проти коронавірусу. Центри масової вакцинації населення відкрилися вже в кожній області.

Водночас необхідно й надалі збільшувати кількість центрів вакцинації та продовжувати нарощувати її темпи. У зв’язку з цим Міністерству охорони здоров’я й Міністерству розвитку громад та територій України доручено скоординувати роботу з місцевою владою та надати пропозиції, як організувати більш активну вакцинацію громадян.

Необхідність перевірки готовності медичних закладів

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, у зв’язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу у європейських країнах зафіксовано зростання захворюваності майже на 10%. Тож потрібно збільшити кількість тестувань на COVID-19, а профільні відомства мають перевірити реальну готовність медичних закладів, зокрема дитячих, до боротьби з коронавірусом.

«Масковий режим, соціальне дистанціювання та дезінфекція надалі залишатимуться обов’язковими, щоб не допустити подальшого зростання захворюваності», – сказав очільник Уряду.

Під час наради також було наголошено на важливості активізації роботи щодо впровадження електронних лікарняних у закладах охорони здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами president.gov.ua