Оголошено конкурси на посади заступників голови НСЗУ

16 червня 2021
722
Резюме

До їх завершення виконуватимуть обов’язки заступників Тетяна Бойко та Дмитро Самофалов

Уряд оголосив конкурс на зайняття посади заступника голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ). До завершення конкурсу виконувати обов’язки заступників Уряд уповноважив Тетяну Бойко та Дмитра Самофалова.

Про посадовців

Тетяна Бойко — директор департаменту комунікацій НСЗУ. Працює в команді майже з самого початку створення НСЗУ. Керівні посади за різними напрямами займає з 23 років, має великий управлінський досвід. А також досвід розробки та впровадження стратегій розвитку для регіонів та міст.

У Т. Бойко  кілька вищих освіт за напрямами математика та економіка, а також у сфері публічної політики та адміністрування. Крім того, Тетяна Бойко проходила навчання у різноманітних лідерських програмах — Української школи політичних студій,  The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянської бізнес-школи  тощо. Проходила стажування у Великобританії за програмою British Council, свого часу була акредитованим консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку у програмі BAS. З 2014 р. в якості члена освітньої платформи «Відкритий університет Майдану» реалізовувала проєкти з розвитку громадянського суспільства.

Дмитро Самофалов працює на посаді директора Південного міжрегіонального департаменту з 2020 р. Має досвід роботи на керівних посадах Одеського обласного департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації та Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, а також — доцента кафедри дитячої хірургії Одеського національного медичного університету, лікаря-хірурга Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Працював радником з невідкладної медичної допомоги ООН департамент захисту та безпеки (United Nations Department for Safety and Security), має досвід з організації та проведення тренінгів з невідкладної допомоги. Автор більше ніж 30 наукових статей з дитячої хірургії, екстреної медицини, публічного адміністрування, громадського здоров’я.

Д. Самофалов працює у складі робочої групи Міністерства охорони здоров’я над розробкою нормативно-правових актів щодо боротьби з інсультом. Є головою робочої групи НСЗУ щодо розробки пакету Програми медичних гарантій «Медична допомога при гострому інсульті». Має дві вищі освіти за фахом «Лікувальна справа» та «Публічне управління та адміністрування», кандидат медичних наук.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua, фото – nszu.gov.ua