COVID-19: почалася вакцинація працівників Укрпошти

11 червня 2021
382
Резюме

Перевагу надають особам літнього віку

11 червня 2021 р. розпочалося щеплення проти COVID-19 працівників національного поштового оператора «Укрпошта» як підприємства критичної інфраструктури, які належать до поточного етапу вакцинації.

Коментар Ігоря Кузіна

«Працівники Укрпошти є частиною критичної інфраструктури країни, саме тому їх вакцинують на третьому етапі Дорожньої карти з вакцинації, який вже розпочали. Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захиститися від COVID-19. Ми вітаємо такий свідомий вибір людей та їхнє відповідальне ставлення до свого здоров’я», — наголосив головний державний санітарний лікар України — заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Працівникам Укрпошти роблять щеплення мобільні бригади медиків на їхньому робочому місці в головному офісі компанії в Києві, а також в офісах у Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах. Використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

Коментар Ігоря Смілянського

«Я радий, що багато наших працівників виявили бажання та записалися на першу хвилю вакцинації. Наші листоноші та оператори у відділеннях працюють з самого початку під час пандемії та карантинних обмежень, адже пошта має працювати, незважаючи ні на що. До цього часу їх захищали засоби індивідуального захисту, а тепер ще й вакцина. Вдячний Міністерству охорони здоров’я за можливість вакцинувати наших працівників», — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Усього в межах першої хвилі заплановано вакцинувати понад 5 тис. працівників. До кінця наступного тижня ці співробітники отримають першу дозу вакцини, а за 4 тиж — другу.

Загалом в Укрпошті працює понад 65 тис. працівників, переважна більшість із яких оператори та листоноші.

Зараз в Україні вакцинують медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, військовослужбовців та співробітників інших структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівників паливно-енергетичного комплексу та санаторно-курортних закладів, маломобільних громадян, а також осіб віком від 65 років.

У вихідні дні в центрах масової вакцинації вакцинують усіх охочих, хто записався до листа очікування на вакцинацію через сайт чи додаток «Дія» чи контакт-центр. Пріоритет надають особам літнього віку.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua