11–12 червня 2021 р. Науково-практична конференція «Патоморфологія XXI: виклики та тренди»

4 червня 2021
902
Резюме

Конференція проводиться під егідою Асоціації патологоанатомів України за підтримки Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.

До участі запрошуються патоморфологи та патанатоми, хірурги, онкологи.

Програма

День перший — 11 червня
Науково-практична конференція «Патоморфологія XXI: виклики та тренди»

Початок трансляції                                                                                
10:00

Вступне слово

Ольга Вадимівна Богомолець, Сергій Григорович Гичка                         

10:00

Доповідь 1

Ольга Вадимівна Богомолець 

Тема виступу «Невідомі сторінки життя Олександра Богомольця»
10:10

Доповідь 2

Сергій Григорович Гичка 

Тема виступу «Патоморфологія коронавірусної хвороби (Ковід19)»
10:30

Доповідь 3

Muin S.A. Tuffaha

Тема виступу «(інформація уточнюється)»
10:50

Запитання від слухачів                                                                                                  
11.10-11.20

Доповідь 4

Валентина Висоцька

Тема виступу «Эволюция молекулярной диагностики в онкологии»
11:20–11:40

Доповідь 5

Sergei Tatischev Тема виступу «(інформація уточнюється)»
11:40–12:00

Доповідь 6

Валерій Олексійович Туманський  

Тема виступу «Від хронічного гепатиту до цирозу і раку печінки: невирішені аспекти патоморфологічної діагностики і прогнозування»

12:00–12:20

Запитання від слухачів                                                                                                   
12:20–12:30

Доповідь 7

Володимир Дмитрович Марковський, Ірина Вікторівна Сорокіна 

Тема виступу «Вплив материнсько-плодової інфекції на ембріофетогенез плода»
12:30–13:00

Доповідь 8

Анатолій Миколайович Романюк 
Микола Сергійович
Линдін 
Володимир Віталійович
Сікора 
Борис Борисович
Зінгер 

Тема виступу «Участь молекул клітинної адгезії ракового ембріонального антигену у пухлинній прогресії»
13:00–13:40

Запитання від слухачів                                                                                          
13:40–13:50

Доповідь 9

Любов Михайлівна Захарцева 

Тема виступу «Визначення ліганда рецептора програмованої клітинної смерті 1 (PD-L1) в пухлинах – нові можливості ефективного лікування»

13:50–14:10

Доповідь 10

Василь Володимирович Литвин, Софія Ігорівна Ніколаєнко 

Тема виступу «Патологія у еру Big Data»
14:10–14:40

Доповідь 11

Сергій Вікторович Вернигородський 

Тема виступу «Сучасні стандарти та нові можливості в діагностиці передракових змін слизової оболонки шлунково-кишкового тракту»
14:40–15:00

Запитання від слухачів                                                                                                  
15:00–15:10

Доповідь 12

Владислав Олександрович Кропельницький 

Тема виступу «Мікросателітна нестабільність у практиці патологоанатома»
15:10–15:30

Доповідь 13

Ірина Іванівна Яковцова 

Тема виступу «(інформація уточнюється)»
15:30–15:50

Доповідь 14

Олександр Миколайович Березкін 

Тема виступу «(інформація уточнюється)»
15:50–16:10

День другий — 12 червня
Кубок патологів України

Реєстрація учасників
9:00–10:00

Відкриття Кубку

Модератори

Ольга Вадимівна Богомолець 
Сергій Григорович
Гичка 
Привітальне слово організаторів
Представлення оргкомітету
Подяка спонсорам
Представлення журі за напрямками — гінекологія, дерматологія,
гастроентерологія, онкологія
Представлення модератора
Представлення команд
10:00–11:00

Жеребкування команд

Розминка — тестові завдання для команд — рішення по одній задачі з кожного блоку змагань — гінекологія, дерматологія, гастроентерологія, онкологія
11:00–12:00

Змагання команд

12:00–12:15 Гінекологія
12:15–12:30 Дерматологія
12:30–12:45 Гастроентерологія
12:45–13:00 Онкологія
13:00–13:30 Підбиття та оголошення попередніх підсумків
13:30–13:45 При потребі проведення патологічних бліцкригів між командами, що набрали однакову кількість балів
12:00–13:45

Перерва 13:45–14:00

Розбір кейсів — виступи членів журі

14:00–14:15 Гінекологія
14:15–14:30 Дерматологія
14:30–14:45 Гастроентерологія
14:45–15:00 Онкологія
14:00–15:00

Прийом та розбір членами журі апеляцій                                                                  
15:00–16:00

Оголошення та привітання переможців Кубку                                                        
16:00–17:00

Гала Кейс — феєрверк

Презентація власних патологічних кейсів патологами-інтернами
17:00–19:00

Фінал Кубку патологів України 2021                                                                          
19:00–19:30

Реєстрація за посиланням http://pathology-congress.com.ua/?fbclid=IwAR1hGSBFltUmbMxsq3ouiL99ipo62jYPYV5g8D4iCAr9yr-s1GT0Z9t7xTI

Редакція журналу «Український медичний часопис»