28–29 квітня 2021 р. Довженківські читання 2021 — Вживання психоактивних речовин в період пандемії COVID-19

23 квітня 2021
610
Резюме

Онлайн-науково-практична конференція з міжнародною участю за сприяння ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України».

Шановні колеги!

Державна установа запрошує вас взяти участь у 21-й Науково-практичній конференції із міжнародною участю «Довженківські читання 2021 — Вживання психоактивних речовин в період пандемії COVID-19», яка відбудеться 28–29 квітня 2021 р. (форма — онлайн).

На конференцію запрошені провідні вітчизняні та зарубіжні вчені у галузі наркології та психіатрії, головні наркологи управлінь охорони здоров’я обласних та міських держадміністрацій, організатори медичної та реабілітаційної допомоги хворим наркологічного профілю, лікарі, психологи, соціальні працівники, а також представники недержавних громадських організацій, що працюють у сфері надання допомоги особам зі станами залежності різного походження.

Учасники конференції отримають сертифікати відповідно до встановлених вимог БПР.

Усна доповідь — 30 балів, стендова доповідь — 20 балів, без доповіді — 10 балів. Матеріали конференції будуть надруковані в електронному збірнику. Тези просимо надсилати на електронну адресу: [email protected]. Деталі у додатку. Від оргкомітету професор О.Мінко.

Реєстрація за посиланням: https://www.inpn.org.ua/news/50

Редакція журналу «Український медичний часопис»