16–17 квітня 2021 р. Репродуктивне здоровʼя: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів

8 квітня 2021
450
Резюме

IV Міжнародний конгрес за сприяння Міністерства охорони здоровʼя України, Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів та Національного університету охорони здоровʼя України імені П.Л. Шупика

Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів запрошує до участі в Конгресі лікарів акушерів-гінекологів, гінекологів-онкологів, неонатологів, ендокринологів, лікарів загальної практики — сімейної медицини.

У Конгресі візьмуть участь провідні експерти, вчені, лікарі різних медичних галузей з Німеччини, Австрії, Мальти, Італії, Великобританії, Ізраїля, Росії та України.

Захід акредитовано Європейською акредитаційною радою з безперервної медичної освіти (EACCME) на 13 кредитів ECMEC®s. Кожен учасник може отримати тільки ту кількість кредитів, на які він/вона має право відповідно до його фактичної участі у заході. Для отримання міжнародного сертифіката необхідно заповнити форму оцінки. Форма оцінки буде надіслана на електронну пошту зареєстрованим учасникам після завершення заходу.

Детальна програма конгресу за цим посиланням https://drive.google.com/file/d/1R3q5R_VcQ349GdJftRIld7bNfkZdoe5t/view

Трансляція Конгресу відбуватиметься у двох залах одночасно: HALL A та HALL CME-CPD

Реєстрація можлива за посиланням https://icrh.com.ua/#buytickets

Редакція журналу «Український медичний часопис»