1–3 квітня 2021 р. Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації — День нирки в Україні–2021

25 березня 2021
622
Резюме

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації – День нирки в Україні 2021» за сприяння Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика

 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації — День нирки в Україні 2021», яка відбудеться 1–3 квітня 2021 р.

Науково-практична конференція відбудеться за участю наступних країн-учасниць: Україна, Білорусь, Італія, Франція, Росія.

Гасло Всесвітнього дня нирки: «Жити добре з хворобою нирок». Захід, який кафедра нефрології та нирково-замісної терапії Національного університету охорони здоров’я (НУОЗ) України імені П.Л. Шупика проводить щорічно із 2009 р., офіційно зареєстрований на міжнародній карті подій: https://www.worldkidneyday.org/2021-campaign/worldwide-activities/ .

Формат конференції передбачає тематичні лекції і майстер-класи, представлення клінічних випадків.

Реєстрація на Першому нефрологічному сайті: www.nephrology.kiev.ua.

Сертифікат НУОЗ України імені П. Л. Шупика підтверджує нарахування 10 балів за 1–2 квітня, УАН/УАДН – 10 балів за 3 квітня.

Три дні конференції розділені на три блоки: 1 квітня – причини хронічної хвороби нирок та стан пацієнтів, 2 квітня – ниркова замісна терапія та стан пацієнтів, 3 квітня – дитяча нефрологія.

Цьогоріч крім лекцій та майстер-класів видатних спеціалістів матимуть слово лікарі зі своїми клінічними спостереженнями – трибуна відкрита для широкого діалогу. Запрошуємо.

Заявки на участь для виступів: [email protected]

Редакція журналу «Український медичний часопис»