18–19 березня 2021 р. Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань

16 березня 2021
398
Резюме

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна парадигма раціональної терапії неврологічних захворювань» організована за сприяння ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та підтримки Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України»

Усі учасники отримають сертифікат в електронному форматі!
Умовою для отримання сертифікату є обов’язкова присутність на заході протягом не менше ніж 50% часу!

Спікери та куратори заходу:

Тамара Сергіївна Міщенко, заслужений діяч науки та техніки України, завідувач кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, головний науковий співробітник ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», д.м.н., професор;

 

 Владислав Миколайович Міщенко, завідувач відділу судинної патології головного мозку та реабілітації ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», професор кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, д.м.н.

 

На конференції будуть розглянуті питання діагностики, лікування, профілактики та реабілітації пацієнтів з такими захворюваннями:

  1. Неврологічні ускладнення COVID-19.
  2. Нейрореабілітація неврологічних хворих.
  3. Судинна патологія головного мозку.
  4. Нейродегенеративні захворювання.
  5. Патологія екстрапірамідної нервової системи.
  6. Біль у спині.
  7. Головний біль.
  8. Запаморочення.
  9. Захворювання периферичної нервової системи.

МАЙСТЕР-КЛАС З ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ (з видачею сертифікатів)

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за такими спеціальностями: неврологія, психіатрія, загальна практика/сімейна медицина, нейрохірургія, фізична та реабілітаційна медицина, медицина невідкладних станів, рефлексотерапія, фізіотерапія, функціональна діагностика, організація і управління охороною здоров’я.

Реєстрація за посиланням http://mediamed.com.ua/NevrologyTerapy_2021_registration

Редакція журналу «Український медичний часопис»