Голова Парламенту відвідав Вінницький центр екстреної медичної допомоги

1 березня 2021
679
Резюме

У рамках робочої поїздки до Вінницької області

В Україні знову спостерігається непроста ситуація, пов’язана із захворюваністю на коронавірус, і у Вінницькій області один із найвищих показників нових хворих. Про це зазначив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, відвідуючи Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради в рамках робочої поїздки 26 лютого 2021 р.

Коментар Дмитра Разумкова

«Сьогодні непроста ситуація у Вінниці. На жаль, за останні два тижні захворюваність зростає, фактично 7,8% загальної кількості хворих — мешканці Вінницької області», — зазначив Д. Разумков.

Під час перебування в медичному закладі Голова Верховної Ради поспілкувався із працівниками Центру та відвідав диспетчерську, з якої приймаються виклики та направляются бригади в різні райони Вінницької області. За словами диспетчерів, упродовж робочої зміни один оператор приймає близько 250 викликів та завдяки злагодженій роботі Центру вдається максимально оперативно реагувати на всі виклики. Кількість звернень, пов’язаних із коронавірусною хворобою, збільшилася вдвічі.

«Організація роботи Центру на достатньо високому рівні. Тут працює 236 лікарів. Багато процесів автоматизовано, і це правильно», — відзначив Голова Парламенту.

Довідка. Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради в рамках робочої поїздки до області — Центр має 8 філій та 22 відділення екстреної медичної допомоги та 31 пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги  й обслуговує 1 млн 569 тис. 323 осіб.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами rada.gov.ua