Вакцинація від COVID-19: подано заявку на реєстрацію вакцини Pfizer

17 лютого 2021
471
Резюме

Це вже третя заява на реєстрацію за лютий 2021 р.

16 лютого 2021 р.  Україна отримала заявку на реєстрацію третьої вакцини для профілактики коронавірусної хвороби під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Відповідні документи подала компанія Pfizer.

Відповідно до статті 9 Закону України про «Лікарські засоби», Постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2021 р. № 95 вона була оперативно зареєстрована цьогож дня передана до Державного експертного Центру МОЗ України для здійснення експертної оцінки (співвідношення користь/ризик та перевірки реєстраційних матеріалів).

Коментар Максима Степанова

«До «Єдиного вікна» Міністерства охорони здоров’я України подана заява про державну реєстрацію вакцини Комірнаті/Comirnaty™️, виробництва Pfizer Manufacturing Belgium під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Це вже третя вакцина, реєстрація якої почалася на території України. Наразі на реєстрації знаходяться вакцини проти COVID-19 від Oxford/AstraZeneca та Sinovac. Команда Міністерства охорони здоров’я України докладає максимум зусиль, аби українці якнайшвидше отримали доступ до кращих європейських вакцин», — повідомив міністр охорони здоров’я України М. Степанов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua