COVID-19: між Україною та ОАЕ буде створено спільну робочу групу

16 лютого 2021
323
Резюме

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у межах офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів

Президент України Володимир Зеленський у межах офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів провів зустріч із керівництвом Управління охорони здоров’я Дубая (Dubai Health Authority), значна частина якої була присвячена питанню боротьби з COVID-19.

Доступність щеплень

Главі держави розповіли про заходи, які вживаються в ОАЕ для протидії пандемії коронавірусу. Зокрема, про значне збільшення можливостей для тестування, заходи безпеки у лікарнях та школах, стратегію вакцинації та доступність щеплень для населення, яке отримуватиме їх безкоштовно.

В. Зеленський привітав керівництво Управління охорони здоров’я Дубая з успішними результатами у протидії пандемії коронавірусу. Він відзначив спільні підходи у боротьбі з поширенням захворювання.

Президент розповів про заходи, яких вживає Україна для протидії пандемії, та зазначив, що наша країна виробляє багато дезінфекторів.

Коментар Володимира Зеленського

«Ми допомогли багатьом країнам Європи на початку пандемії, відправляли дезінфектори. Ми направляли наших лікарів в Італію», — повідомив він.

В. Зеленський наголосив, що в Україні — один з найнижчих відсотків смертності у Європі, але не можна повністю побороти пандемію без вакцини.

«Ми повинні отримати цього місяця перші вакцини та розпочати вакцинацію. Ми уклали перші контракти. І ми хочемо пришвидшити терміни вакцинації», — сказав він.

Президент поцікавився досвідом ОАЕ у зберіганні, транспортуванні та використанні вакцини проти COVID-19, а також питанням виробництва Еміратами власної вакцини та можливою зацікавленістю еміратської сторони у співпраці з українськими компаніями.

Спільне виробництво вакцини

Керівники Управління охорони здоров’я Дубая запропонували представникам України ознайомитися з тим, як в ОАЕ зберігають і транспортують вакцини.

Вони також привітали ініціативу Глави Української держави щодо можливості спільного виробництва вакцини Україною та ОАЕ й висловили готовність працювати в цьому напрямку.

В. Зеленський дав завдання Міністерству закордонних справ України разом із Міністерством охорони здоров’я України створити спільну робочу групу для співпраці та обміну досвідом з еміратською стороною в питаннях, пов’язаних з вакцинацією проти COVID-19.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами president.gov.ua