Державно-приватне партнерство на регіональному рівні сприяє покращенню умов надання медичної допомоги у лікувальних та профілактичних закладах охорони здоров’я України. Вдалим прикладом партнерства стала нарада у Чернігівському протитуберкульозному диспансері, яка відбулася 16 лютого 2016 р. за участю фахівців Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації, Комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради стосовно реконструкції стаціонарних відділень диспансеру в частині інфекційного контролю, а також представників Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України» (УЦКС), Громадської організації «Інфекційний контроль в Україні» та міжнародної організації РАТН, запрошених із метою надання технічної та організаційно-методичної підтримки.
У контексті співробітництва щодо реконструкції стаціонарного відділення Чернігівського протитуберкульозного диспансеру учасниками наради рекомендовано врахувати вимоги Стандарту інфекційного контролю за туберкульозом в лікувально-профілактичних закладах, а також надано консультативну, методичну допомогу фахівцям Обласного протитуберкульозного диспансеру щодо організації та виконання заходів інфекційного контролю у сфері протидії туберкульозу, з урахуванням вимог «Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги дорослим».
Від УЦКС на зустріч було запрошено заступника директора з регіональної політики та міжсекторальної взаємодії Ольгу Стельмах.
Учасники наради прийняли рішення про необхідність врахування рекомендацій провідних фахівців з інфекційного контролю за туберкульозом та доопрацювання проектної документації.
Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами http://ucdc.gov.ua/