Представлено новий 5-річний проєкт «Реабілітація в Україні»

6 вересня 2024 о 11:00
732

У Міністерстві охорони здоров’я відбулася зустріч з командою проєкту «Реабілітація в Україні» (Rehab4U) та представниками Офісу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, на якій обговорили пріоритети МОЗ з розвитку фізичної реабілітації та сфери технічної допомоги — з боку проєкту Rehab4U.

Діалог відбувся за участю першого заступника міністра охорони здоров’я Сергія Дуброва, директора Офісу охорони здоров’я USAID в Україні Робін Марц та керівника проєкту «Реабілітація в Україні» (Rehab4U) Олексія Яременка.

Коментар Сергія Дуброва

«Ми вдячні USAID за тривалу, активну та ефективну співпрацю, яка підтримує нашу країну на всіх рівнях впродовж багатьох років. Це особливо цінно та необхідно в цей надскладний час, коли наша країна постійно стикається з викликами, зокрема, і в медичній сфері. Впровадження нового проєкту Rehab4U, спрямованого на розвиток системи реабілітації та покращення якості реабілітаційних послуг, залишається топ-пріоритетом для МОЗ. Наша мета — забезпечити якісні та доступні медичні послуги в сучасних і комфортних умовах кожному українцю, який потребує відновлення», — зазначив Сергій Дубров, перший заступник міністра охорони здоров’я.

Представлено новий 5-річний проєкт

Під час зустрічі було представлено новий 5-річний проєкт «Реабілітація в Україні» (Rehab4U), що реалізується за фінансової підтримки USAID. Із 1 липня 2024 р. його впровадження розпочала організація Momentum Wheels for Humanity. До переліку партнерів — виконавців проєкту також входять Results for Development (R4D), Project Hope, Національна асамблея людей з інвалідністю України та Deloitte. Проєкт охоплюватиме не менше ніж 15 областей України, маючи на меті покращення доступу та підвищення якості послуг із фізичної реабілітації, включно з асистивними технологіями.

У фокусі проєкту:

  • підтримка Уряду та ключових органів влади в розвитку системи реабілітації як на національному, так і на регіональному рівнях;
  • розширення доступу та підвищення якості послуг фізичної реабілітації, включаючи асистивні технології;
  • створення умов для інтеграції в суспільство людей з інвалідністю та постраждалих від війни українців, а також їхнє повернення до економічного відновлення країни.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua