Комітет Верховної Ради України рекомендує до другого читання законопроєкт про обмеження для лікарів

10 липня 2024 о 12:30
554

Під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування (далі — Комітет) 3 липня 2024 року серед іншого розглянуто до другого читання законопроєкт від 27.11.2023 р. № 10293, який передбачає зміни до законодавства щодо удосконалення обмежень для медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації під час здійснення ними професійної діяльності.

Його редакцію доопрацьовано Комітетом до другого читання з урахуванням пропозицій Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України та Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, у результаті чого її доповнено низкою змін до інших законів для врегулювання нагальних питань у сфері охорони здоров’я та соціальній сфері.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти цей законопроєкт у другому читанні та в цілому як закон України.

«За» проголосували 9 народних депутатів: Лада Булах, Дмитро Гурін, Артем Дубнов, Юрій Заславський, Валерій Зуб, Сергій Кузьміних, Максим Перебийніс, Михайло Радуцький та Ольга Стефанишина.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами komzdrav.rada.gov.ua