НСЗУ оголошує про укладання договорів за напрямками з реабілітації

28 червня 2024 о 09:31
508

1 липня 2024 р. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) відкриє оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій за такими пакетами:

Подробиці

Надавачі медичних послуг, які бажають укласти договір із НСЗУ, до подання пропозиції мають забезпечити внесення до електронної системи охорони здоров’я актуальної інформації про:

  • суб’єкта господарювання, місце надання ним медичних послуг та медичне обладнання, зазначене в оголошенні;
  • ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики (дата, строк дії, номер наказу, номер ліцензії та вид господарської діяльності, на право здійснення якого видано ліцензію);
  • суб’єктів господарювання, які будуть залучені до виконання договору (підрядники);
  • уповноважених осіб та медичних працівників, які будуть залучені до укладення або виконання договору.

УВАГА! У разі коли після подання пропозиції зазначена інформація змінюється, суб’єкт господарювання повинен того самого дня внести відповідні зміни до електронної системи охорони здоров’я.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 22 липня 2024 р.

НСЗУ розглядає пропозиції про укладення договору до 31 липня 2024 р. включно.

Заклади, які подадуть пропозиції і відповідатимуть вимогам, отримають договір, який буде чинним з 1 липня 2024 по 31 грудня 2024 р.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua