НСЗУ укладає договори щодо зубопротезування (група послуг № 2)

25 червня 2024 о 09:40
383

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оголосила про укладення договорів про медичне обслуговування населення із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (група послуг № 2) від 25 червня 2024 р.

Подання пропозицій та їх розгляд

Відповідно до абзацу п’ятого пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2024 р. № 212 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2024 р. № 682) НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених цим оголошенням, із закладами охорони здоровʼя всіх форм власності, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 21 жовтня 2024 р.

Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозицій, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом двох робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок.

Розрахунок загальної орієнтовної ціни договору (запланованої та фактичної вартості послуг) здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації у 2024 р. пілотного проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2024 р. № 212.

Повний текст оголошення — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua