Незабаром відбудеться голосування до Ради громадського контролю НСЗУ

24 червня 2024 о 16:45
427

Рейтингове інтернет-голосування до складу Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я України (НСЗУ) відбудеться на офіційному вебсайті НСЗУ з 09:00 1 липня до 16:45 5 липня 2024 р.

Відповідні зміни внесено до наказу НСЗУ від 20 травня 2024 р. № 334 «Про розміщення оголошення про проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при Національній службі здоров’я України».

Нагадаємо, завершено І етап відбору кандидатів у члени Ради громадського контролю при НСЗУ. Докладно з Протоколом засідання комісії з проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при НСЗУ можна ознайомитися за посиланням.

Рейтингове інтернет-голосування до складу Ради громадського контролю при НСЗУ буде проведено безперервно протягом 5 робочих днів через офіційний вебсайт НСЗУ. Проголосувати за кандидатів зможуть усі громадяни, які проживають на території України. Віддати голос можна не більше ніж за 15 кандидатів.

Порядок проведення конкурсу з формування Ради громадського контролю при НСЗУ та Положення про Раду громадського контролю при НСЗУ затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2024 р. № 437.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами facebook.com/nszu.ukr