НСЗУ оголосила про укладання договорів за пакетом «Медична допомога при пологах»

15 травня 2024 о 10:07
574

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом «Медична допомога при пологах» від 16 травня 2024 р.

Подання пропозицій та їх розгляд

Відповідно до:

  • пункту 13 Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2023 р. № 1394 «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 році» (далі — Порядок), НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених цим оголошенням, із закладами охорони здоровʼя незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, місця провадження господарської діяльності яких на момент подачі пропозиції не розташовані на тимчасово окупованих російською федерацією територіях, включених до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі — Мінреінтеграції), для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації;
  • пункту 45 Порядку НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг з надання медичної допомоги при пологах із закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, які за період з 1 квітня до 30 вересня 2023 р. надали допомогу щонайменше 85 породіллям, за винятком тих, що розташовані на території регіону, у межах якого кількість надавачів медичних послуг, заокруглена до цілого числа, менше ніж 1 на 150 тис. наявного населення, яке проживає на території відповідного регіону згідно з даними Державної служби статистики (Держстату) щодо чисельності наявного населення станом на 1 січня 2022 р. та Міністерства соціальної політики щодо чисельності внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на відповідній території станом на 1 жовтня 2023 р., за винятком населення, яке проживає на тимчасово окупованих російською федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації, або розташовані на територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких у період з 1 квітня до 31 грудня 2023 р. не було визначено дату завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації. Під час подання пропозицій кількома закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями договір укладається з тими, що розташовані на території регіону, у межах якого кількість надавачів медичних послуг, заокруглена до цілого числа, менше ніж 1 на 150 тис. наявного населення, яке проживає на території відповідного регіону згідно з даними Держстату щодо чисельності наявного населення станом на 1 січня 2022 р. та Мінсоцполітики щодо чисельності внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на відповідній території станом на 1 жовтня 2023 р., за винятком населення, яке проживає на тимчасово окупованих російською федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення тимчасової окупації, а також відповідають одному з таких критеріїв (у порядку черговості):
    • розташовані в районі відповідного регіону, в якому відсутні надавачі медичних послуг з надання медичної допомоги при пологах;
    • має більше пролікованих випадків за період з 1 квітня до 30 вересня 2023 р.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 17 травня 2024 р.

Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Повний текст оголошення — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua