Розроблено Порядок ведення туберкульозу на «первинці»

25 квітня 2024 о 13:50
942

МОЗ України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Порядку надання послуг з амбулаторного лікування людей, які хворіють на туберкульоз, у закладах первинної медичної допомоги».

Про документ

Проєктом наказу пропонується:

  • затвердити Порядок надання послуг з амбулаторного лікування людей, які хворіють на туберкульоз, у закладах первинної медичної допомоги, де визначено підстави для надання первинної медичної допомоги при лікуванні туберкульозу, загальну координацію заходів та організаційно-методичну допомогу, організацію надання первинної медичної допомоги при лікуванні туберкульозу;
  • визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 7 грудня 2009 р. № 927 «Про затвердження Положення про кабінет контрольованого лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному етапі», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2009 р. за № 1276/17292.

Проєкт наказу МОЗ

Порядок

АРВ

Пояснювальна записка

Довідка ЄС

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом громадського здоров’я МОЗ України протягом 30 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua