13 квітня 2024 р. в Національному університеті охорони здоров’я (НУОЗ) України імені П.Л. Шупика в офлайн-форматі відбувся День відкритих дверей — подія, до підготовки якої були долучені представники більшості структурних підрозділів та факультети університету.
Захід проводився з метою ознайомлення майбутніх вступників з умовами навчання в університеті, переліком спеціальностей, традиціями та стратегією розвитку закладу.
До участі в урочистій події було запрошено професора Сергія Убогова, начальника Управління медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України, який привітав присутніх, розповів, що саме в цьому університеті відбувалося його професійне становлення, де він пройшов шлях від аспіранта до завідувача кафедри. С. Убогов зазначив, що НУОЗ України імені П.Л. Шупика має значний потенціал, потужний та високопрофесійний кадровий склад, достатнє матеріально-технічне забезпечення, ґрунтовні традиції забезпечення якості підготовки медичних кадрів.
Учасників заходу привітали академік Національної академії медичних наук (НАМН) України, професор В’ячеслав Камінський, ректор; голова вченої ради, член-кореспондент НАМН України, професор Олександр Толстанов, проректор з науково-педагогічної роботи; професор Наталія Савичук, проректор з наукової роботи; декани факультетів.
В’ячеслав Камінський у своєму зверненні до присутніх підкреслив, що заклад стрімко розвивається, лідери медичної галузі, видатні науковці, директори відомих інститутів країни є співробітниками університету, що свідчить про високий професійний рівень та можливість, зацікавленість передати знання та досвід молоді.
Потенційні абітурієнти — учасники заходу мали можливість відвідати наукову бібліотеку, кафедри, навчально-виробничий центр симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка. Кафедра фармації запросила гостей до навчальної аптеки, де продемонстрували можливості формування практичних навичок майбутніх фармацевтів, розповіли про особливості навчання за освітньо-професійною програмою 226 «Фармація, промислова фармація» та можливості майбутнього працевлаштування. На кафедрі мікробіології, вірусології та імунології абітурієнти мали можливість спробувати свої здібності та використати обладнання лабораторії, зокрема потужний мікроскоп, а про майбутнє навчання за спеціальністю 224 «Технології діагностики та лікування» розповіла доцент кафедри Олена Трохименко.
Під час візиту до навчально-виробничого центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка потенційним здобувачам вищої освіти показали навчальні кімнати, муляжі та обладнання, яке використовується під час підготовки лікарів за майже всіма спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
Цікаву можливість використання лапароскопічного обладнання надала гостям кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії, використання хірургічного інструментарію організувала кафедра хірургії та судинної хірургії, ознайомитися з відеозаписом проведення оперативного втручання відвідувачі змогли на станції кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.
Також гості мали можливість поставити запитання безпосередньо викладачам кафедр та ознайомитися з особливостями організації навчання за спеціальностями 053 «Психологія», 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 224 «Технології діагностики та лікування», 225 «Медична психологія», 227 «Терапія та реабілітація», 228 «Педіатрія», 229 «Громадське здоров’я», 231 «Соціальна робота» та 281 «Публічне управління та адміністрування».
Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.
Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами www.nuozu.edu.ua