Розроблено Стратегію розвитку системи охорони здоров’я до 2030 р.

5 квітня 2024 о 17:20
1677

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року та затвердження операційного плану її реалізації у 2024–2026 роках».

Мета

Проєкт розпорядження розроблено з метою сприяння здоров’ю та добробуту громадян шляхом забезпечення справедливого доступу до якісних медичних послуг, побудови стійкої системи охорони здоров’я та забезпечення участі суспільства у її діяльності.

Стратегія розвитку системи охорони здоров’я до 2030 р. (далі — Стратегія) спрямована на визначення ключових проблем здоров’я населення України та формування рішень, що дозволять створити сприятливі та стійкі умови для розв’язання проблем, забезпечити розвиток системи охорони здоров’я та доступ до якісних медичних послуг.

Основні положення проєкту акта

Проєктом розпорядження пропонується схвалити Стратегію розвитку системи охорони здоров’я до 2030 р. та затвердити операційний план її реалізації у 2024–2026 рр.

Проєктом Стратегії та операційним планом з її реалізації визначено ключові проблеми здоров’я населення України та сформовано рішення і заходи, спрямовані на створення сприятливих умов для їх розв’язання, розвиток системи охорони здоров’я, кадрового потенціалу та забезпечення доступу до якісних медичних послуг.

Проєкт розпорядження КМУ

Операційний план

Пояснювальна записка

Довідка ЄС

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом стратегічного планування та координації МОЗ протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді на адресу:

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua